Aktuality

Třetí sklo ZDARMA
Akce Slovaktual do konce července: 3.sklo ZDARMA (platí pro barevná okna řady standard a pasiv), teplý rámeček Swisspacer BEZ PŘÍPLATKU, Zvýhodněné barvy


Doporučujeme
Plastová okna Brno - skvělá cena, garance kvality.
Plastová okna Slovaktual - špičkové řešení pro váš dům.
Vázací pásky Obalová a vázací technika - PRAPAC.
Podlahové topení Brno klimatizace a vzduchotechnika PH Trade.
Hutní materiál Stavebniny, hutní materiál, izolace.
Grily Weber - zahradní grily, plynové i elektrické. Top Grily.cz
Autoskla Brno - výměna autoskel. Autoskla Vacek
 

Jsou tady nejnižší ceny
Společnost Slovaktual a ALTOPS s.r.o. připravili pro zájemce o plastová okna Slovaktual horkou akci pro jarní období. "Nejvyšší čas ... jsou tady nejnižší ceny" Do 10.4.2015 dostanete speciální bonusy.

Slovaktual na Moravě
Společnost Slovaktual, jako jeden z lídrů na trhu plastových oken v České republice, má svá zastoupení téměř ve všech větších městech. Na Jižní Moravě jsou pro zákazníky k dispozici pobočky v Brně, Znojmě, Zlíně a dalších městech ....

Vchodové hliníkové a plastové dveřeNa dveře se kladou nejrůznější nároky. Musí být pevné, bezpečné, cenově dostupné, často musí vydržet hrubé zacházení a v neposlední řadě musí být esteticky na výši. Jde o nejvytíženější stavební otvor a vyplatí se být při jeho řešení náročný.

Hliníkový profil dveří

Vchodové hliníkové dveře

My doporučujeme a nejčastěji montujeme dveře s vysoceodolných hliníkových profilů Heroal-65 a Heroal-110 s přerušenými tepelnými mosty a nenáročnou údržbou. S tvarovanými výplněmi, ozdobnými skly, nebo vitrážemi. Firma Slovaktual jako jedna z mála umí tyto hliníkové dveře v celé škále RAL, nebo stejným renolitem (např. imitací dřeva) jaký mají Vaše nová plastová okna.
 

Plastové dveře

Na vchodové dveře jsou kladeny po mechanické stránce vysoké nároky a tyto jsou často za hranicí možností plastových vchodových dveří. Nedoporučujeme je do otvorů, na které svítí slunce a to pro zřejmou snahu o kroucení tepelně namáhaných křídel dveří. Jde o levnější variantu vchodových dveří. Jsou vhodné pro zastíněné a méně používané otvory, vedoucí například na dvůr, nebo na zahradu. Alternativou jsou velmi odolné, kvalitní a cenově dostupné hliníkové dveře Heroal firmy Slovaktual.

Zdvižně posuvné dveře

Trendem v poslední době jsou tzv. zdvižně posuvné výklopné dveře, jež přináší zahradu do obývacího pokoje. Lehce ovladatelným zdvihacím mechanizmem je možné pohybovat jako hračkou i velkými posuvnými prvky ve výšce místnosti. Velký, prostorový otvor vytváří spojení mezi vnitřkem a vnějškem bez rušivých vlivů. Pocit volnosti a velikosti uvolní prostor a duši.
 
Realizace zdvižně posuvných dveří