Aktuality

Třetí sklo ZDARMA
Akce Slovaktual do konce července: 3.sklo ZDARMA (platí pro barevná okna řady standard a pasiv), teplý rámeček Swisspacer BEZ PŘÍPLATKU, Zvýhodněné barvy


Doporučujeme
Plastová okna Brno - skvělá cena, garance kvality.
Plastová okna Slovaktual - špičkové řešení pro váš dům.
Vázací pásky Obalová a vázací technika - PRAPAC.
Podlahové topení Brno klimatizace a vzduchotechnika PH Trade.
Hutní materiál Stavebniny, hutní materiál, izolace.
Grily Weber - zahradní grily, plynové i elektrické. Top Grily.cz
Autoskla Brno - výměna autoskel. Autoskla Vacek
 

Jsou tady nejnižší ceny
Společnost Slovaktual a ALTOPS s.r.o. připravili pro zájemce o plastová okna Slovaktual horkou akci pro jarní období. "Nejvyšší čas ... jsou tady nejnižší ceny" Do 10.4.2015 dostanete speciální bonusy.

Slovaktual na Moravě
Společnost Slovaktual, jako jeden z lídrů na trhu plastových oken v České republice, má svá zastoupení téměř ve všech větších městech. Na Jižní Moravě jsou pro zákazníky k dispozici pobočky v Brně, Znojmě, Zlíně a dalších městech ....

Plastové dveřePlastové dveře patří mezi nejlevnější vchodové systémy, jaké si lze v současné době do domu pořídit. To je asi tak jediná výhoda těchto dveří, proto by si měl zájemce o vchodové dveře opravdu dobře rozmyslet zda šetřit zrovna na tomto nejvytíženějším stavebním otvoru. I sami výrobci vědí, že tento systém má negativní vlastnosti, které můžou zákazníka velmi potrápit a zkazit příjemný pocit z výměny oken a dveří v domě. Velmi často se zásadní nedostatky, jako je kroucení křídel, netěsnosti a nutnost častějšího seřizování) projeví ve větší míře po uplynutí záruční doby. Zkrátka - na vchodové dveře jsou kladeny po mechanické stránce tak velké nároky, že jsou často za hranicí možností tohoto systému.

Alternativou jsou dveře z hliníkových profilů Heroal a my Vám je dokážeme nabídnout za příznivé ceny. Jsou velmi kvalitní, pevné a přitom cenově dostupné.

Samozřejmě, i v našich vzorkových prodejnách Vám můžeme dveře z plastu nabídnout, ale zcela určitě Vám je nemůžeme doporučit s klidným srdcem. Jde nám o Vaši spokojenost a to nejen dnes, ale i za rok, dva roky, deset – dvacet let. Proto Vám vždy jako vstupní dveře doporučíme to nejkvalitnější řešení, jaké se zrovna nabízí.