Aktuality

Třetí sklo ZDARMA
Akce Slovaktual do konce července: 3.sklo ZDARMA (platí pro barevná okna řady standard a pasiv), teplý rámeček Swisspacer BEZ PŘÍPLATKU, Zvýhodněné barvy


Doporučujeme
Plastová okna Brno - skvělá cena, garance kvality.
Plastová okna Slovaktual - špičkové řešení pro váš dům.
Vázací pásky Obalová a vázací technika - PRAPAC.
Podlahové topení Brno klimatizace a vzduchotechnika PH Trade.
Hutní materiál Stavebniny, hutní materiál, izolace.
Grily Weber - zahradní grily, plynové i elektrické. Top Grily.cz
Autoskla Brno - výměna autoskel. Autoskla Vacek
 

Jsou tady nejnižší ceny
Společnost Slovaktual a ALTOPS s.r.o. připravili pro zájemce o plastová okna Slovaktual horkou akci pro jarní období. "Nejvyšší čas ... jsou tady nejnižší ceny" Do 10.4.2015 dostanete speciální bonusy.

Slovaktual na Moravě
Společnost Slovaktual, jako jeden z lídrů na trhu plastových oken v České republice, má svá zastoupení téměř ve všech větších městech. Na Jižní Moravě jsou pro zákazníky k dispozici pobočky v Brně, Znojmě, Zlíně a dalších městech ....

Potřebujete okna a bojíte se podvodu?


Plastová okna Slovaktual pro Vás znamenají jistotu silného partnera s mezinárodní působností. Slovaktual, to je kvalita a slušné obchodní praktiky.

Proč si vybrat okna Slovaktual?

Společnost SLOVAKTUAL patří už několik let k největším výrobcům plastových oken ve střední Evropě. V roce 2010 firma oslavila dvacáté výročí své existence, kde po celou dobu vyrábí okna jen se systémem středového těsnění. Systém středového těsnění se osvědčil v náročných klimatických podmínkách Rakouska, Švýcarska a státech západní Evropy.

Slovaktual nabízí nadčasové plastové okno Slovaktual PASIV-HL, s hranatými liniemi, které splňuje ty nejpřísnější kritéria. Charakteristickým znakem okna Slovaktual PASIV-HL je jeho stavební hloubka 85mm, kde konstrukce systému umožňuje zasklení až do tloušťky 61mm.
Jde o okno určené pro pasivní či nízkoenergetické domy a pro každého, kdo chce výrazně snížit náklady na vytápění. Standardně je toto okno osazené zasklením 4-18-4-18-4 plněné argonem s Ug = 0,5 W/m2K, kde součinitel přechodu tepla celého okna je Uw = 0,7 W/m2K. Slovaktual nyní nabízí v tomto okně trojsklo bez příplatku.

Počet komor je slabou zárukou deklarovaných parametrů okna a ztrácí své opodstatnění. V současnosti je prvořadým kritériem, určujícím kvalitu okna součinitel prostupu tepla celého okna, tzv. Uw.
Okna Slovaktual PASIV-OL a Slovaktual PASIV-HL se stavební hloubkou 85mm se nabízejí v oblých a hranatých liniích a nabízejí Uw=0,70 (HL varianta) a Uw=0,80 (OL varianta)

Výhody oken se středovým těsněním

Obecně lze říci, že okna se středovým těsněním mají oproti těm s dorazovým těsněním lepší tepelněizolační vlastnosti. Prostor mezi rámem a křídlem (tzv. funkční spára) je středovým těsněním rozdělen do dvou komor. Vnější, mokrá komora, slouží k odvádění vlhkosti a vody (kondenzátu) do exteriéru, dále odebírá kinetickou energii hnanému dešti, takže nedochází k zatékání do interiéru ani při intenzivních dešťových srážkách doprovázených silným nárazovým větrem.

Vnitřní, suchá komora, chrání kování vůči vlhkosti a nečistotám, čímž prodlužuje jeho životnost. Při okně pootevřeném na ventilaci hrozí díky středové přepážce také menší riziko zatečení vody do interiéru (u dorazového systému vniknutí vody při sklopeném stavu nic nebrání).

Rozdělení funkční spáry středovým těsněním do dvou komor přináší s sebou i další výhody. Nejenže dochází ke zlepšení tepelné a zvukové izolace, ale zvyšuje se i celková bezpečnost proti násilnému vniknutí do objektu. Středové těsnění totiž tvoří účinnou překážku, která zabraňuje vyplanžetování nebo vyhmatání kování/zámků.

Vlepované sklo přináší úspory

Stejně jako středové těsnění v profilu zlepšuje také vlepované sklo tepelněizolační a zvukověizolační vlastnosti. Kombinace vlepované sklo a profil Slovaktual PASIV-HL a Slovaktual PASIV-OL se středovým těsněním je tedy ideální pro nízkoenergetické nebo pasivní domy, resp. pro všechny, kdo chtějí snížit výdaje za topení. Použitím vlepovaného skla dochází také ke snížení rosení skla na okrajích, většímu prostupu světla dovnitř obytné jednotky nebo zvýšení bezpečnosti (bezpečnostní třída WK2) – díky pevnému spojení skla a profilu není možné sklo vytlačit dovnitř a vniknout tak do interiéru.
 
Plastová okna Novotný s.r.o.                        
největší dodavatel oken Slovaktual v Jihomoravském kraji.


 
Přehled plastových oken Slovaktual