Aktuality

Třetí sklo ZDARMA
Akce Slovaktual do konce července: 3.sklo ZDARMA (platí pro barevná okna řady standard a pasiv), teplý rámeček Swisspacer BEZ PŘÍPLATKU, Zvýhodněné barvy


Doporučujeme
Plastová okna Brno - skvělá cena, garance kvality.
Plastová okna Slovaktual - špičkové řešení pro váš dům.
Vázací pásky Obalová a vázací technika - PRAPAC.
Podlahové topení Brno klimatizace a vzduchotechnika PH Trade.
Hutní materiál Stavebniny, hutní materiál, izolace.
Grily Weber - zahradní grily, plynové i elektrické. Top Grily.cz
Autoskla Brno - výměna autoskel. Autoskla Vacek
 

Jsou tady nejnižší ceny
Společnost Slovaktual a ALTOPS s.r.o. připravili pro zájemce o plastová okna Slovaktual horkou akci pro jarní období. "Nejvyšší čas ... jsou tady nejnižší ceny" Do 10.4.2015 dostanete speciální bonusy.

Slovaktual na Moravě
Společnost Slovaktual, jako jeden z lídrů na trhu plastových oken v České republice, má svá zastoupení téměř ve všech větších městech. Na Jižní Moravě jsou pro zákazníky k dispozici pobočky v Brně, Znojmě, Zlíně a dalších městech ....

Okna, která šetří sama


Právě plastová okna vyrobená z profilu ID 8000 s trojsklem dosahujícím Ug=0,6 W/(m2K) splňují parametry požadované programem Zelená úsporám pro pasivní domy. Okna z profilů Aluplast Ideal (ID) 8000 vyrábí firma Slovaktual, kterou vlastní švýcarský koncern AFG Arbonia-Forster-Holding AG (mezi jeho značky patří i známé Miele, Kermi a další). Z toho plyne záruka nejvyšší kvality materiálu i výrobní technologie.

Pro zájemce o EUROOKNA nabízíme značku Winwood. Tato je určena zájemcům o velmi kvalitní dřevěná okna a dveře. Prostě všem, kdo upřednostní přírodu. Tato okna vyrábí již tradiční český výrobce ISOTRA..

Profily Aluplast Ideal 8000 s izolačním trojsklem

Plastové okno Ideal 8000 s trojsklemSvou kvalitou a dosaženými fyzikálními parametry jsou tato plastová okna předurčena pro nízkoenergetické a pasivní domy. Jejich výroba je postavena na revoluční technologii 8 komorových profilů použitých v křídlech a pevného slepení skla s křídlem. Stavební hloubka oken je 85 mm a právě počet komor v křídle (8) umožňuje zlepšit tepelnou i zvukovou izolaci. Přitom je zachována pevná konstrukce bez potřeby ocelové výztuže. Okna jsou tak lehčí, bezpečnější a nedochází k odtahování profilu od skla.

Díky trojitému těsnění mezi rámy a křídly těchto oken oplývají nadstandardní tepelnou izolací, přitom nás dostatečně chrání proti případným vloupáním a přičteme-li ochranu kování před vlivy počasí a vysokou vodotěsnost profilu (odolává zatékaní až do 2100 Pa), je volba jasná.

Hodnota tepelného prostupu okna (U) včetně výztuh je 0,7 W/(m2K), přitom standardně dodávané izolační trojsklo s teplými rámečky TGI dosahuje hodnoty Ug = 0,5 W/(m2K). Tato okna však lze zasklít i izolačními trojskly s hodnotou prostupu tepla (Ug) až 0,4 W/(m2K). Okna z profilů Aluplast Ideal 8000 přitom lze osadit způsobem zabraňujícím vzniku plísní a opatřit větracími systémy Basic Air Plus nebo REGEL – air.

Plastová okna na rodinném doměPokud vás tato okna z 8 komorových profilů zaujala, můžete využít i aktuální akce, kdy jsou nabízena s izolačními trojskly za zvýhodněnou cenu!

Plastová okna prošla dlouhým kvalitativním vývojem materiálu, izolačních a užitných vlastností, funkcí a v poslední době i designu. Postupně se stala velmi úspěšnou výplní stavebních otvorů a dnes je najdete opravdu všude. Kvalita i standard oken nabízených jednotlivými výrobci se však často zásadně liší. Nejde jen o pořízení plastového okna, je nutné získat KVALITNÍ PLASTOVÁ OKNA.

A pokud vám výrobce nabídne pevná okna bez ocelové výztuhy, kterou nahrazují přidané komory a s pevně vlepeným izolačním trojsklem, teprve jste sáhli po tom nejlepším, co dnes trh nabízí. Neplýtvejte penězi, vždyť nová okna jsou často doživotní investicí. Pořizujte si zásadně jen to nejlepší. S okny od firmy Plastová okna Novotný zn. Slovaktual získáte až 40% úsporu v tepelné izolaci, oproti standardním plastovým oknům na českém trhu.
 

Podívejte se také na:

Plastová okna z profilu Aluplast Ideal 8000
Plastová okna z profilu Aluplast 5000
Vchodové hliníkové dveře
Vchodové plastové dveře
Slovaktual - informace o společnosti
Plastová okna v otázách a odpovědích