Aktuality

Třetí sklo ZDARMA
Akce Slovaktual do konce července: 3.sklo ZDARMA (platí pro barevná okna řady standard a pasiv), teplý rámeček Swisspacer BEZ PŘÍPLATKU, Zvýhodněné barvy


Doporučujeme
Plastová okna Brno - skvělá cena, garance kvality.
Plastová okna Slovaktual - špičkové řešení pro váš dům.
Vázací pásky Obalová a vázací technika - PRAPAC.
Podlahové topení Brno klimatizace a vzduchotechnika PH Trade.
Hutní materiál Stavebniny, hutní materiál, izolace.
Grily Weber - zahradní grily, plynové i elektrické. Top Grily.cz
Autoskla Brno - výměna autoskel. Autoskla Vacek
 

Jsou tady nejnižší ceny
Společnost Slovaktual a ALTOPS s.r.o. připravili pro zájemce o plastová okna Slovaktual horkou akci pro jarní období. "Nejvyšší čas ... jsou tady nejnižší ceny" Do 10.4.2015 dostanete speciální bonusy.

Slovaktual na Moravě
Společnost Slovaktual, jako jeden z lídrů na trhu plastových oken v České republice, má svá zastoupení téměř ve všech větších městech. Na Jižní Moravě jsou pro zákazníky k dispozici pobočky v Brně, Znojmě, Zlíně a dalších městech ....

Doporučujeme


Plastová okna Brno - výroba, prodej a montáž plastových oken. V Brně užnehledejte lepší nabídku. Plastová okna za skvělou cenu s garancí kvality.

Plastová okna Slovaktual - prodej špičkových plastových oken Slovaktual. Kvalitní okna s jedinečným řešením profilů jsou vhodná pro instalaci také do nízkoenergetických a pasívních staveb. Tradice více než 25 let na trhu a tisíce spokojených zákazníků jsou garancí při volbě této značky. Především ve spojení s kvalifikovanou montáží pracovníků společnost Altops máte jistotu, že investice do této značky přinese požadovaný efekt v úspoře nákladů na vytápění a maximálního uživatelslkého komfortu.

Vázací pásky Obalová a vázací technika - PRAPAC.
 
Podlahové topení Brno - Ph Trade s.r.o. -  Provádíme dodávku a montáž v oboru voda, topení, plyn, vzduchotechnika a klimatizace. Nabízíme instalatérské, topenářské a plynoinstalační práce včetně solárních panelů a tepelných čerpadel. Provádíme rekonstrukce koupelny, rekonstrukce plynové kotelny, výměny bojlerů, kotlů, ohřívačů, výměny radiátorových ventilů, radiátorů a ventilátorů. Provádíme bytová jádra, podlahové topení a solární systémy. Provádíme vzduchotechniku, odvětrání šachet, ventilační a hybridní turbíny.
 
Hutní materiál Stavebniny a hutní materiál, bezkonkurenční výběr.

Grily Weber - zahradní grily, plynové i elektrické. Top Grily.cz
 
Autoskla Brno - výměna autoskel. Autoskla Vacek
 


Všechny novinky >