Aktuality

Třetí sklo ZDARMA
Akce Slovaktual do konce července: 3.sklo ZDARMA (platí pro barevná okna řady standard a pasiv), teplý rámeček Swisspacer BEZ PŘÍPLATKU, Zvýhodněné barvy


Doporučujeme
Plastová okna Brno - skvělá cena, garance kvality.
Plastová okna Slovaktual - špičkové řešení pro váš dům.
Vázací pásky Obalová a vázací technika - PRAPAC.
Podlahové topení Brno klimatizace a vzduchotechnika PH Trade.
Hutní materiál Stavebniny, hutní materiál, izolace.
Grily Weber - zahradní grily, plynové i elektrické. Top Grily.cz
Autoskla Brno - výměna autoskel. Autoskla Vacek
 

Jsou tady nejnižší ceny
Společnost Slovaktual a ALTOPS s.r.o. připravili pro zájemce o plastová okna Slovaktual horkou akci pro jarní období. "Nejvyšší čas ... jsou tady nejnižší ceny" Do 10.4.2015 dostanete speciální bonusy.

Slovaktual na Moravě
Společnost Slovaktual, jako jeden z lídrů na trhu plastových oken v České republice, má svá zastoupení téměř ve všech větších městech. Na Jižní Moravě jsou pro zákazníky k dispozici pobočky v Brně, Znojmě, Zlíně a dalších městech ....

KováníKonstrukce okna spolu s bezpečnostním kovaním MACO umožňuje přizpůsobit úroveň bezpečnosti podle konkrétních požadavků zákazníků. V našich oknech používáme kování MACO, nabízející všechny možnosti zabezpečení proti vlámání - od základní bezpečnosti AhS až po DIN. Nová převodovka s polohovací pojistkou proti chybnému otočení kličky zdvíhá křídlo do správné pozice bez požadavku na velkou sílu, napomáhá lehšímu zavírání i těžkých křídel, umožňuje pravo-levé provedení s nastavitelnou výškou zdvihu. Slovaktual nabízí možnost zabudování špárového větrání i dodatečně.

Maco kování 

Co přináší kování MACO MULTI-MATIC?

Náročný design - studie prokazují, že spotřebitelé dbají stále více na design a krásu. My kompletujeme Vaše okno kováním, které má náročný design a mnoho přídavných vlastností.

Dlouhodobá, prokázaná funkčnost po mnoho let - kvalita a funkčnost stojí vysoko na seznamu požadavků každého zákazníka.

Možnost úspory energie a těsnivost - předpokladem je těsnivost okna. Možnosti úspory energie, díky cíleným způsobům větrání, by v budoucnu mělo být zákazníkům více zdůrazňováno.

Zajištění proti nezvaným hostům - pro zákazníky stále ještě nejsou obvyklé díly podporující bezpečnost. MACO MULTI-MATIC nabízí zákazníkům zvýšenou bezpečnost v různých variantách. 

Konstrukce
- silná a robustní konstrukce profilů s tloušťkou stěny od 3 mm
- velké překrytí mezi rámovým a křídlovým profilem od 8 mm
- silné ocelové výztuže v profilech
- hloubka drážky pro kování 13 mm
- profil umožňuje zabudovat všetky bezpečnostní kování

Barevné škály kliček

Maco kliky