Aktuality

Třetí sklo ZDARMA
Akce Slovaktual do konce července: 3.sklo ZDARMA (platí pro barevná okna řady standard a pasiv), teplý rámeček Swisspacer BEZ PŘÍPLATKU, Zvýhodněné barvy


Doporučujeme
Plastová okna Brno - skvělá cena, garance kvality.
Plastová okna Slovaktual - špičkové řešení pro váš dům.
Vázací pásky Obalová a vázací technika - PRAPAC.
Podlahové topení Brno klimatizace a vzduchotechnika PH Trade.
Hutní materiál Stavebniny, hutní materiál, izolace.
Grily Weber - zahradní grily, plynové i elektrické. Top Grily.cz
Autoskla Brno - výměna autoskel. Autoskla Vacek
 

Jsou tady nejnižší ceny
Společnost Slovaktual a ALTOPS s.r.o. připravili pro zájemce o plastová okna Slovaktual horkou akci pro jarní období. "Nejvyšší čas ... jsou tady nejnižší ceny" Do 10.4.2015 dostanete speciální bonusy.

Slovaktual na Moravě
Společnost Slovaktual, jako jeden z lídrů na trhu plastových oken v České republice, má svá zastoupení téměř ve všech větších městech. Na Jižní Moravě jsou pro zákazníky k dispozici pobočky v Brně, Znojmě, Zlíně a dalších městech ....

Proč si vybrat plastová okna Slovaktual


Aktuálně jako bonus všechny tři výhody v oknech Slovaktual PASIV - HL standardně bez příplatku!

Novinka v produktové řadě plastových oken Slovaktual přináší trojici konstrukčních inovací teď již v standardním provedení bez příplatku.
  1. distanční rámeček Swisspacer V
  2. vlepování skla
  3. tři těsnící roviny

Tři výhody plastových oken Slovaktual
1. Distanční rámeček Swisspacer V 
je v současnosti nejteplejším rámečkem na trhu.  Izolační skla jsou od sebe oddělena pomocí distančních rámečků.  V místě spojení distančního rámečku a  skla dochází k  tepelnému  mostu, který výraznou mírou ovlivňuje celkové tepelněizolační vlastnosti okna. Čím je distanční rámeček „chladnější“, tím více tepelné energie nám unikne do exteriéru. Takovýto studený okraj skla  má za následek kondenzaci vodních par na okrajích izolačního skla.

SGG Swisspacer V je tepelně optimalizovaný distanční rámeček  z kompozitového plastu s mimořádnými izolačními vlastnostmi. 
 V kombinaci s extrémně tenkou nerezovou fólií zaručuje oproti  hliníkovým nebo TGI rámečkům “teplejší” okraj skla a v konečném důsledku zlepšuje součinitel prostupu tepla až o 0,2 W/m2  K, čím  můžete ušetřit až 5 % nákladů na topení.

2. Vlepované sklo
představuje moderní technologii osazení izolačního skla do křídla  okna lepením, která je úspěšně používána v automobilovém, loďařském nebo leteckém průmyslu. Skleněná výplň je pevně vlepena do křídla okna, čímž se stává jeho neoddělitelnou součástí. 
Výhody vlepování skla:
- zlepšení tepelné izolace celého okna o 8 až 10 %,
 - zlepšení zvukové izolace díky pevnému spojení se sklem  po celém obvodu,
- menší riziko vzniku rosení na okraji skla,
 - lepší stabilita díky pevnému slepení skla a proflu, křídlo  nesedá, sklo se od proflu při větších elementech neodtahuje
 - vyšší bezpečnost - sklo není možné vtisknou dovnitř a tak  vniknout do interiéru. Díky lepenému spoji se dá křídlo jen těžce deformovat páčením,
  - v případě potřeby je výměna vlepeného skla otázkou  několika minut přímo u zákazníka.

3. Tři těsnící roviny
znamenají, že prostor mezi rámem a křídlem okna je utěsněný třemi  těsněními. V rámové části okna je funkční spára rozdělena pevnou přepážkou (nosem) do dvou komor.
- Venkovní komora slouží pro odvádění vlhkosti (kondenzátu nebo  případného pod tlakem hnaného deště a vody) do exteriéru přes odvodňovací drážky,
- vnitřní komora, chrání v ní uložené kování před atmosférickými vlivy a  nečistotami.

Středová přepážka
- podstatně zvyšuje odolnost systémů vůči hnanému dešti,  znemožňuje průnik tlakové vody do proflu,
- při pootevřeném okně “na větračku” snižuje riziko vniknutí dešťové  vody do interiéru (při jiných systémech jen se dvěmi těsněními při sklopené poloze okna vodě nic nebrání přeniknout až do interiéru)
- tvoří pevnou bariéru proti násilnému vniknutí při snaze znefunkčnit  kování, čímž ve zvýšené míře zvyšuje bezpečnost celého systému vůči násilnému vniknutí,
- k ní doléhající těsnění je dorazové těsnění - což znamená, že je  pevně přitisknuto mezi dvě pevné části okna. Nejde o žádnou gumovou nebo jinak řešenou dodateční úpravu.