Aktuality

Třetí sklo ZDARMA
Akce Slovaktual do konce července: 3.sklo ZDARMA (platí pro barevná okna řady standard a pasiv), teplý rámeček Swisspacer BEZ PŘÍPLATKU, Zvýhodněné barvy


Doporučujeme
Plastová okna Brno - skvělá cena, garance kvality.
Plastová okna Slovaktual - špičkové řešení pro váš dům.
Vázací pásky Obalová a vázací technika - PRAPAC.
Podlahové topení Brno klimatizace a vzduchotechnika PH Trade.
Hutní materiál Stavebniny, hutní materiál, izolace.
Grily Weber - zahradní grily, plynové i elektrické. Top Grily.cz
Autoskla Brno - výměna autoskel. Autoskla Vacek
 

Jsou tady nejnižší ceny
Společnost Slovaktual a ALTOPS s.r.o. připravili pro zájemce o plastová okna Slovaktual horkou akci pro jarní období. "Nejvyšší čas ... jsou tady nejnižší ceny" Do 10.4.2015 dostanete speciální bonusy.

Slovaktual na Moravě
Společnost Slovaktual, jako jeden z lídrů na trhu plastových oken v České republice, má svá zastoupení téměř ve všech větších městech. Na Jižní Moravě jsou pro zákazníky k dispozici pobočky v Brně, Znojmě, Zlíně a dalších městech ....

Plastová okna Brno - ulice Tábor


Rekonstrukce bytového domu, výměna všech oken za plastová okna celkem 335 ks v provedení : 4 x schodišťový portál 14 m vysoký a 2 m široký - Pasiv HL (trojsklo) Vstupní dveře - HEROAL 110E (trojsklo) Okna v bytech profil Standard OL s TGI rámečkem ve skle (dvojsklo).

Bytový dům v Brně na ulici Tábor. Začátek realizace 25.8. - ukončení 29.9.2010 Celkem 40 bytových jednotek + společné prostory, komerční prostory.     

   Plastová okna Brno - Tábor  

 Plastová okna Brno - Tábor  Plastová okna Brno - Tábor   Plastová okna Brno - Tábor