Aktuality

Třetí sklo ZDARMA
Akce Slovaktual do konce července: 3.sklo ZDARMA (platí pro barevná okna řady standard a pasiv), teplý rámeček Swisspacer BEZ PŘÍPLATKU, Zvýhodněné barvy


Doporučujeme
Plastová okna Brno - skvělá cena, garance kvality.
Plastová okna Slovaktual - špičkové řešení pro váš dům.
Vázací pásky Obalová a vázací technika - PRAPAC.
Podlahové topení Brno klimatizace a vzduchotechnika PH Trade.
Hutní materiál Stavebniny, hutní materiál, izolace.
Grily Weber - zahradní grily, plynové i elektrické. Top Grily.cz
Autoskla Brno - výměna autoskel. Autoskla Vacek
 

Jsou tady nejnižší ceny
Společnost Slovaktual a ALTOPS s.r.o. připravili pro zájemce o plastová okna Slovaktual horkou akci pro jarní období. "Nejvyšší čas ... jsou tady nejnižší ceny" Do 10.4.2015 dostanete speciální bonusy.

Slovaktual na Moravě
Společnost Slovaktual, jako jeden z lídrů na trhu plastových oken v České republice, má svá zastoupení téměř ve všech větších městech. Na Jižní Moravě jsou pro zákazníky k dispozici pobočky v Brně, Znojmě, Zlíně a dalších městech ....

Slovaktual


 

Výroba plastových oken Slovaktual


Společnost SLOVAKTUAL
byla založena v roce 1990 jako montážní firma. V prvních letech své existence firma SLOVAKTUAL prováděla montáž plastových výrobků pro zahraniční firmy, např. INTERNORM, počátkem roku 1993 společnost však Slovaktualzakoupila vlastní výrobní linku rakouské firmy ACTUAL. Firma SLOVAKTUAL začala postupně vyrábět v dvousměnném provozu a v sezónních měsících (srpen až listopad) byla zavedena třetí směna. Základní filosofií společnosti je myšlenka, že jedinou správnou cestou do budoucna je inovace. Ačkoliv firma SLOVAKTUAL vlastnila moderní výrobní linku, zakoupila v roce 1998 v souladu s evropskými trendy nejmodernější linku "SINGLE LINE" pro výrobu plastových oken od německé firmy ELUMATEC. Zavedení nové linky umožnilo i nové rozdělení výroby. Ve zrekonstruované výrobní hale v Pravenci společnost soustředila výrobu barevných a atypických oken a v nové hale v Pravenci na nejmodernější výrobní lince řízené počítači pomocí čárových kódů se vyrábějí nejvíce žádaná bílá plastová okna. V Nitrianském Pravně zůstala výroba z hliníkových profilů. Na základě vlastních dlouholetých zkušeností firma ukončila výrobu plastových dveří a začala vyrábět kvalitnější hliníkové dveře. Za tímto účelem zakoupila nové strojní zařízení od firem ALUMA a ELUMATEC.
  

Technické zázemí společnosti Slovaktual

Ve snaze snížit náklady zakoupila firma SLOVAKTUAL vlastní kamion pro přepravu kontejnerů. S jeho pomocí se daří zabezpečovat operativnost dodávek. Firma má v současnosti deset vlastních kontejnerů, které využívá k uložení oken na větších stavbách i na několik dní. V roce 2005 - k patnáctému výročí působení společnosti na trhu - byla dostavěna další výrobní hala s nejmodernější technologií řízenou počítači bez potřeby papírové dokumentace. Společnost soustředila všechnu výrobu do Pravence. V září 2006 byla slavnostně otevřena již čtvrtá výrobní hala a nový sklad hotových výrobků s logistickým centrem pro distribuci. V současnosti se ukončují práce na páté výrobní hale, kde bude umístěna výroba atypických oken a hliníkových dveří.
 Slovaktual

Orientace na zákazníka u společnosti Slovaktual

Strategií společnosti SLOVAKTUAL je orientace na konkrétního zákazníka, jeho požadavky a zkrácení dodacích lhůt na minimum. Samozřejmostí je i kvalita dodaných výrobků o čem svědčí certifikáty od státních zkušeben LIGNOTESTING Bratislava, VÚSAPL Nitra, rakouské zkušebny ERTL Oftering/Linz a MZLU Zlín. V lednu 2005 Slovaktual úspěšně absolvoval kombinovaný certifikační audit systému manažerství kvality podle požadavek STN EN ISO 9001:2001, systému environmentálního manažerství podle STN EN ISO 14001:2004 a systému bezpečnosti a ochrany zdraví při práci OHSAS 18001:1999.

Společnost Slovaktual vydává časopis, ve kterém naleznet spoustu zajímavých článků o dění ve firmě ale a to především o plastových oknech a jejich kvalitách. Pro zájemce jsme připravili ke stažení dvě čísla tohoto časopisu ve formátu PDF.

 
Fotogalerie společnosti Slovaktual

Pila Zasklívání Hala Sklad

Lepení Hala Flotila aut Svářečka

 
Společnost Slovaktual má na našem trhu i na jiných trzích Evropy silné postavení. Je to především díky důslednému dodržování firemní politiky, zaměřené na kvalitu a vstřícný klientský přístup v celé šíři výrobního a prodejního procesu.

Marketing je zaměřený na podávání pravdivých a nezkreslených informací, a to není v oboru prodeje plastových oken a dveří, ke škodě konečných spotřebitelů, samozřejmostí.

Více o společnosti Slovaktual se můžete dozvědět na jejich www.slovaktual.sk , kde je ke shlédnutí také video z výroby plastových oken.

Prodejci společnosti Slovaktual v České republice

Společnost Slovaktual má svá zastoupení téměř ve všech větších městech v České republice. Na Jižní Moravě jsou pro zákazníky k dispozici pobočky v Brně, Znojmě, Zlíně a dalších městech ....


Přinášíme některé články publikované v tištěných nebo internetových médiích:

Systémové řešení vícekomorových oken
(článek publikovaný v časopise Stavitel , Grand bydlení, Obcanskavystavba.cz)

Plastová okna v otázkách a odpovědích (publikováno v Jihomoravských stavbách.cz)

Vlepovaná skla (publikováno na Stavitel.iHNed.cz a Stavimedum.cz)