Aktuality

Třetí sklo ZDARMA
Akce Slovaktual do konce července: 3.sklo ZDARMA (platí pro barevná okna řady standard a pasiv), teplý rámeček Swisspacer BEZ PŘÍPLATKU, Zvýhodněné barvy


Doporučujeme
Plastová okna Brno - skvělá cena, garance kvality.
Plastová okna Slovaktual - špičkové řešení pro váš dům.
Vázací pásky Obalová a vázací technika - PRAPAC.
Podlahové topení Brno klimatizace a vzduchotechnika PH Trade.
Hutní materiál Stavebniny, hutní materiál, izolace.
Grily Weber - zahradní grily, plynové i elektrické. Top Grily.cz
Autoskla Brno - výměna autoskel. Autoskla Vacek
 

Jsou tady nejnižší ceny
Společnost Slovaktual a ALTOPS s.r.o. připravili pro zájemce o plastová okna Slovaktual horkou akci pro jarní období. "Nejvyšší čas ... jsou tady nejnižší ceny" Do 10.4.2015 dostanete speciální bonusy.

Slovaktual na Moravě
Společnost Slovaktual, jako jeden z lídrů na trhu plastových oken v České republice, má svá zastoupení téměř ve všech větších městech. Na Jižní Moravě jsou pro zákazníky k dispozici pobočky v Brně, Znojmě, Zlíně a dalších městech ....

Plastová okna - žaluzie a roletyDodáváme žaluzie všech typů dle specifických potřeb zákazníků, od největšího českého výrobce stínící techniky.

Venkovní žaluzie jsou nejosvědčenějším stínícím prvkem svého druhu. Nespornou výhodou venkovní žaluzie je vysoký stupeň zastínění, termoregulace a ochranný efekt včetně snižování úrovně hluku. Lamely venkovní žaluzie jsou z vysoce přizpůsobivé hliníkové slitiny jejíž povrch je upraven speciálním odolným lakem v barevném provedení dle aktuálního vzorníku Isotra.

Interiérové rolety plní nejen dekorativní funkci, ale také funkci zastiňovací. Intenzitu zastínění lze volit dle různých typů látky, např. světelně propustná či zatemňovací. Interiérové rolety jsou vyráběny jako volně visící nebo jako pevné s vodícími lištami.

Venkovní rolety splňují ty nejnáročnější požadavky. Tepelná izolace a ochrana vašeho soukromí před nepříznivými vlivy jako je počasí, hluk, světlo, vloupání - je hlavní přednost venkovních rolet. Venkovní rolety jsou vhodné jak pro dodatečnou montáž, tak pro montáž v novostavbách.

Plissé - to je velká invence k dotvoření interiéru a umocnění celkové atraktivity bydlení. Plissé je elegantním prvkem pro moderní řešení vašeho interiéru, dotváří kouzlo domova a poskytuje příjemnou atmosféru k bydlení.

Horizontální vnitřní žaluzie - nabízejí zákazníkům moderní alternativu tradičního způsobu zastínění a zatemnění v interiéru. Uplatňují se jako dekorativní estetický prvek při řešení reprezentačních prostor významných firem, pracovního prostředí, a taktéž dotvářejí atmosféru pohodlí a elegance domova.

Japonské posuvné stěny - představují vysoce esteticky dekorativní prvek a tvoří tak originální alternativu roletám a žaluziím. Při použití moderní látky se japonské posuvné stěny stávají vhodným doplňkem, jež se začlení do jakéhokoli interiéru a dotváří tak jeho celkový design.


 
Interiérová žaluzie          Exteriérová žaluzie          Interiérová roleta          Exteriérová roleta
    Interiérové žaluzie                Exteriérové žaluzie                      Vnitřní rolety                              Venkovní rolety  


Plissé             Vertikální žaluzie            Japonské posuvné stěny