Aktuality

Třetí sklo ZDARMA
Akce Slovaktual do konce července: 3.sklo ZDARMA (platí pro barevná okna řady standard a pasiv), teplý rámeček Swisspacer BEZ PŘÍPLATKU, Zvýhodněné barvy


Doporučujeme
Plastová okna Brno - skvělá cena, garance kvality.
Plastová okna Slovaktual - špičkové řešení pro váš dům.
Vázací pásky Obalová a vázací technika - PRAPAC.
Podlahové topení Brno klimatizace a vzduchotechnika PH Trade.
Hutní materiál Stavebniny, hutní materiál, izolace.
Grily Weber - zahradní grily, plynové i elektrické. Top Grily.cz
Autoskla Brno - výměna autoskel. Autoskla Vacek
 

Jsou tady nejnižší ceny
Společnost Slovaktual a ALTOPS s.r.o. připravili pro zájemce o plastová okna Slovaktual horkou akci pro jarní období. "Nejvyšší čas ... jsou tady nejnižší ceny" Do 10.4.2015 dostanete speciální bonusy.

Slovaktual na Moravě
Společnost Slovaktual, jako jeden z lídrů na trhu plastových oken v České republice, má svá zastoupení téměř ve všech větších městech. Na Jižní Moravě jsou pro zákazníky k dispozici pobočky v Brně, Znojmě, Zlíně a dalších městech ....

Plastová okna - Zelená úsporám


Zelená úsporám osvědčení firmy Plastová okna NovotnýAltops se stal jedním z odborných z odborných dodavatelů v programu "Zelená úsporám" vyhlášeného Ministerstvem životního prostředí a Statním fondem životního prostředí ČR. Tento program mimo jiné je zaměřen také na podporu investic do energetických úspor v novostavbách a při rekonstrukcích. V tomto programu bude podporováno zateplování rodinných domů a také nepanelových domů.

Česká republika na tento program získala finanční prostředky prodejem tzv. emisních kreditů z Kjótského protokolu o snižování emisí skleníkových plynů. Celková očekávaná částka pro tento projekt je až 25 miliard korun. Termín pro čerpání byl stanoven do období 2009 - 2012.

Oprávněnými žadateli o podporu jsou vlastníci a stavebníci rodinných a bytových domů, které podléhají daňové povinnosti podle zákona č. 338/1992 Sb., tedy:
 
  • fyzické osoby (podporované opatření je určeno pouze pro domácnosti),
  • společenství vlastníků bytových jednotek,
  • bytová družstva,
  • města a obce (včetně městských částí),
  • podnikatelské subjekty,
  • případně další právnické osoby.
Společnost Altops garantuje svým zákazníkům, že její výrobky a způsob montáže oken splňují veškeré podmínky požadované pro úspěšné získání dotací z programu "Zelená úsporám".

Více informací o programu Zelená úsporám získáte na stránce www.zelenausporam.cz

Firma Altops je registrována v seznamu odborných dodavatelů  v programu Zelená úsporám.
 Zelená úsporám
 


Naše nabídka plastových oken
Naše nabídka dřevěných eurooken


zelena-usporam

Zelená úsporám